4D02WGJ0184TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0184TCE
JLCPCB Part #
C2769544
Description
180kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS