4C02WGJ0220TCE
MFR.Part #
4C02WGJ0220TCE
JLCPCB Part #
C2769422
Description
22Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS