2F01WMJ0220TEE
MFR.Part #
2F01WMJ0220TEE
JLCPCB Part #
C2769395
Description
2 22Ω 4 50mW ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS