25121WJ0306T4E
MFR.Part #
25121WJ0306T4E
JLCPCB Part #
C2769293
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS