25121WF9312T4E
MFR.Part #
25121WF9312T4E
JLCPCB Part #
C2769261
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS