25121WF255JT4E
MFR.Part #
25121WF255JT4E
JLCPCB Part #
C2769065
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS