25121WF187JT4E
MFR.Part #
25121WF187JT4E
JLCPCB Part #
C2769019
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS