25121WF1473T4E
MFR.Part #
25121WF1473T4E
JLCPCB Part #
C2768986
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS