201007J0206T4E
MFR.Part #
201007J0206T4E
JLCPCB Part #
C2768917
Description
-55℃~+155℃ 200V 20MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS