201007F9533T4E
MFR.Part #
201007F9533T4E
JLCPCB Part #
C2768902
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS