201007F6040T4E
MFR.Part #
201007F6040T4E
JLCPCB Part #
C2768829
Description
-55℃~+155℃ 200V 604Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS