201007F340JT4E
MFR.Part #
201007F340JT4E
JLCPCB Part #
C2768734
Description
-55℃~+155℃ 200V 34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS