201007F324KT4E
MFR.Part #
201007F324KT4E
JLCPCB Part #
C2768725
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS