201007F316JT4E
MFR.Part #
201007F316JT4E
JLCPCB Part #
C2768719
Description
-55℃~+155℃ 200V 31.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS