201007F3161T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007F3161T4E
JLCPCB Part #
C2768716
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS