201007F169KT4E
MFR.Part #
201007F169KT4E
JLCPCB Part #
C2768613
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS