201007F1022T4E
MFR.Part #
201007F1022T4E
JLCPCB Part #
C2768524
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS