201007D200LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007D200LT4E
JLCPCB Part #
C2768509
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS