181207J0915T4E
MFR.Part #
181207J0915T4E
JLCPCB Part #
C2768503
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS