181207J0515T4E
MFR.Part #
181207J0515T4E
JLCPCB Part #
C2768493
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS