181207F3651T4E
MFR.Part #
181207F3651T4E
JLCPCB Part #
C2768426
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS