181207F2741T4E
MFR.Part #
181207F2741T4E
JLCPCB Part #
C2768416
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS