181207F2372T4E
MFR.Part #
181207F2372T4E
JLCPCB Part #
C2768409
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS