16P8WGF2701T4E
MFR.Part #
16P8WGF2701T4E
JLCPCB Part #
C2768359
Description
16 2.7kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS