0402WGJ0516TCE
MFR.Part #
0402WGJ0516TCE
JLCPCB Part #
C2766922
Description
-55℃~+155℃ 50V 51MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS