0402WGJ0476TCE
MFR.Part #
0402WGJ0476TCE
JLCPCB Part #
C2766920
Description
-55℃~+155℃ 47MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS