0402WGJ0116TCE
MFR.Part #
0402WGJ0116TCE
JLCPCB Part #
C2766884
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS