0201WMF1184TEE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- 0201WMF1184TEE
- JLCPCB Part #
- C2766469
- Package
- 0201
- Description
- -55℃~+155℃ 1.18MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS