0105WHJ0390TDE
MFR.Part #
0105WHJ0390TDE
JLCPCB Part #
C2766412
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 39Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS