SMCM090605-510
MFR.Part #
SMCM090605-510
JLCPCB Part #
C2766204
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 160mΩ 1A 2 5.5kΩ@20MHz 51uH@100kHz 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS