PS122WF150JT4E
MFR.Part #
PS122WF150JT4E
JLCPCB Part #
C2766036
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS