NQ02WGF1501TCE
MFR.Part #
NQ02WGF1501TCE
JLCPCB Part #
C2765873
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS