HV1007F2004T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV1007F2004T4E
JLCPCB Part #
C2765813
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS