CQ121WF3300T4E
MFR.Part #
CQ121WF3300T4E
JLCPCB Part #
C2765711
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 330Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS