4D03WAJ0820T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0820T5E
JLCPCB Part #
C2765601
Description
100mW 4 8 82Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS