CT81-Q9Y5V1E332MSE
MFR.Part #
CT81-Q9Y5V1E332MSE
JLCPCB Part #
C305733
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 3.3nF 4kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS