MM1Z5V6W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z5V6W
JLCPCB Part #
C2763569
Description
1uA@2.5V 5.2V~6V 5.6V 500mW 80Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS