906-562B1014D10200
MFR.Part #
906-562B1014D10200
JLCPCB Part #
C2763249
Description
1 10.2mm 1500 Cycles 2A 30V 4P Female Type-A USB 2.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS