906-162A1116D10200
Extended
- Manufacturer
- Jing Extension of the Electronic Co.
- MFR.Part #
- 906-162A1116D10200
- JLCPCB Part #
- C2763230
- Package
- Plugin
- Description
- 1 10.2mm 1500 Cycles 2A 30V 4P Female Type-A USB 2.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS