TF1210G53R6BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TF1210G53R6BT
JLCPCB Part #
C2762226
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS