RC-12K823JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RC-12K823JT
- JLCPCB Part #
- C304651
- Package
- 2512
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 200V 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS