RC-02W561JT
- MFR.Part #
- RC-02W561JT
- JLCPCB Part #
- C304622
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS