RC-02W37R4FT
MFR.Part #
RC-02W37R4FT
JLCPCB Part #
C304609
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS