SFR60F30APS
Extended
Manufacturer
Hangzhou Silan Microelectronics
MFR.Part #
SFR60F30APS
JLCPCB Part #
C2761775
Package
TO-247S-3L
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.25V@30A 100uA@300V 300V 30A 45ns TO-247S-3L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS