RC-01W471JT
MFR.Part #
RC-01W471JT
JLCPCB Part #
C304545
Description
-55℃~+125℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS