RL1V221ME150Z40CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1V221ME150Z40CV0
JLCPCB Part #
C2761557
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 15mm 220uF 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS