RC-01W3903FT
- MFR.Part #
- RC-01W3903FT
- JLCPCB Part #
- C304535
- Description
- -55℃~+125℃ 25V 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS