RC-01W2400FT
MFR.Part #
RC-01W2400FT
JLCPCB Part #
C304521
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS