RC-01W204JT
- MFR.Part #
- RC-01W204JT
- JLCPCB Part #
- C304519
- Description
- -55℃~+125℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS