RC-01W105JT
MFR.Part #
RC-01W105JT
JLCPCB Part #
C304507
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS